Panasonic ERJ-6ENF6813V
Res Thick Film 0805 681K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet3 페이지9년 전
Newark
element14 APAC
Master Electronics
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.67%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Res Thick Film 0805 681K Ohm 1% 1/8W ¦100ppm/¦C SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0805FR-07681KL
Res Thick Film 0805 681K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 681000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-13681KL
Res Thick Film 0805 681K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 680kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
Avnet Japan
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 681kOhm 0.125W 1/8W
Thick Film Chip Res, 0805,1% Precision 681Kohm, 7
Precision Thick Film Chip Resistor, 681000 ½, 1 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 0805 681Kohms 1% AEC-Q200
Panasonic ERJ6ENF6813V - General Purpose Chip Resistors
Resistance:681kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:125mW; Resistor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Product Range:ERJ-6EN Series; Temperature Coefficient:± 100ppm/°CRoHS Compliant: Yes