Panasonic ERJ-3GEYJ9R1V
Res Thick Film 0603 9.1 Ohm 5% 0.1W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Panasonic
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Res Thick Film 0603 9.1 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 9.1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603JR-0710RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 10Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 8.2 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupAC0603JR-0710RL
Res Thick Film 0603 10 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-3GEYJ8R2V
Res Thick Film 0603 8.2 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Punched T/R
설명
100mW Thick Film Resistors ±5% -100ppm/℃~+600ppm/℃ 9.1Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5% 9.1ohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 9.1ohm, 75V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Resistors - SMD 0603 9.1ohms 5% Tol AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 9.1 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 9.1Ohm -100/ +600ppm/C
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 9.1 Ohm, 100 Mw, - 5%, 75 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3GEYJ9R1V
Panasonic ERJ3GEYJ9R1V - General Purpose Chip Resistors
RES, 9R1, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 9.1ohm; Product Range: ERJ3GE Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Available until stocks are exhausted