Panasonic ERJ-3GEYJ625V
Res Thick Film 0603 6.2M Ohm 5% 0.1W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet0 페이지0년 전
Master Electronics
Newark
TME
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.48%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
Yageo GroupRC0603JR-076M2L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 6.2MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 6.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 6200000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603JR-076M8L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 6.8MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0603JR-075M6L
RC FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 5.6MOhm 0.1W 1/10W
Res Thick Film 0603 6.8M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% -400/ +150ppm/C 6.2MOhm 0.1W 1/10W
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5% 6.2Mohm, 7 in
100mW Thick Film Resistors ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 6.2MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 6200000ohm, 75V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Chip Resistor, 6200000 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Erj Series, 6.2 Mohm, 100 Mw, 5%, 75 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3GEYJ625V
RES, THICK FILM, 6M2, 5%, 0.1W, 0603
Panasonic ERJ3GEYJ625V - General Purpose Chip Resistors
RES, 6M2, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 6.2Mohm; Product Range: -; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: ± 5%;