Panasonic ERJ-3GEYJ245V
Res Thick Film 0603 2.4M Ohm 5% 0.1W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet0 페이지0년 전
Farnell
Master Electronics
Newark
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.39%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
Yageo GroupRC0603JR-072M4L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 2.4MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 2400000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603JR-072M2L
Res General Purpose Thick Film 0603 2.2M Ohm 5% 1/10W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Res Thick Film 0603 2.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603JR-132M2L
Res Thick Film 0603 2.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
설명
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5% 2.4Mohm, 7 in
100mW Thick Film Resistors ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 2.4MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2400000ohm, 75V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 2.4MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ3GEYJ245V - General Purpose Chip Resistors
RES, 2M4, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 2.4Mohm; Product Range: ERJ3GE Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Fil; Available until stocks are exhausted
Res, 2M4, 5%, 0.1W, Thick Film, 0603; Resistance:2.4Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Reliability; Voltage Rating:75V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3GEYJ245V