Panasonic ERJ-1TNF6342U
Res Thick Film 2512 63.4K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Res Thick Film 2512 68.1K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512FK-0768KL
Res Thick Film 2512 68K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2512 59K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 68100ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-U1TF6202U
Res Thick Film 2512 62K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U1TF6802U
Res Thick Film 2512 68K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
설명
ERJ FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 63.4kOhm 1W
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 63.4 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJ1TNF6342U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 63400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Precision Thick Film Chip Resistor, 63400 ½, 1 %, 1 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 2512 63.4Kohms 1% AEC-Q200