Panasonic ERJ-14NF8451U
Res Thick Film 1210 8.45K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 8450ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Thick Film 1210 9.09K Ohm 1% 1/2W ¦100ppm/¦C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC1210FR-078K2L
Res Thick Film 1210 8.2K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 7870ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-14NF7871U
Res Thick Film 1210 7.87K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF9101U
Res Thick Film 1210 9.1K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
설명
ERJ FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 8.45kOhm 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 8450ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Thick Film Chip R,1210,1/4W,1%,Precision 8.45Kohm, 7 inch reel
RES 8.45K OHM 1/2W 1% 1210 SMD
Thick Film Resistors - SMD 1210 8.45Kohms 1% AEC-Q200