Panasonic ERJ-12ZYJ1R8U
Res Thick Film 2010 1.8 Ohm 5% 3/4W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Datasheet0 페이지0년 전
Newark
Farnell
3개월간의 트렌드:
-0.54%
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1.8ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.8ohm, 200V, 5% +/-Tol, 850ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-071R8L
Res Thick Film 2010 1.8 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-071R65L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 1.65Ohm 1% Emboss T/R
설명
Avnet Japan
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 1.8ohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.8ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 1.8 Ohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ1R8U
Panasonic ERJ12ZYJ1R8U - General Purpose Chip Resistors
RES, 1R8, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 1.8ohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol