Panasonic ERJ-12ZYJ165U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 1.6 MΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ165U
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Yageo GroupRC2010JK-071M5L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1500000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010FK-071M6L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 1.6MOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRC2010FK-071M5L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 1.5MOhm 1% Emboss T/R
설명
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 1.6Mohm, 7 inch reel
Thick Film Chip Resistor, 1600000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.6e+06ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 1.6Mohms 5% Tol AEC-Q200