Panasonic ERJ-12ZYJ135U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 1.3Mohm, 7 Inch Reel
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
설명
Thick Film Chip Resistor, 1300000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.3e+06ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 2010