Panasonic ERJ-12ZYJ125U
Res Thick Film 2010 1.2M Ohm 5% 0.75W(3/4W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Panasonic
Datasheet0 페이지0년 전
JRH Electronics
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
설명
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 1.2Mohm, 7 inch reel
Thick Film Chip Resistor, 1200000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 2010