Panasonic ERJ-12YJ561U
Res Thick Film 1812 560 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
PanasonicERJ-12YJ511U
Res Thick Film 1812 510 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
설명
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 560ohm, 7 i
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 560ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812