Panasonic ERG12SJ220
Erg Series Axial Through Hole Fixed Resistor 22 Ohms +/-5% 0.5W +/-350PPM/DEGC
EOL
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지4년 전
Panasonic
Newark
element14 APAC
Farnell
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-03-08
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ22R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ22R
Through Hole Resistor, Rox Series, 22 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityROX1SJ22R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 22Ohm 1W
Yageo GroupCFR-50JT-52-22R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, -500,350ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JT-52-22R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 22ohm, 250V, 5% +/-Tol, -500,350ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Metal Oxide 22 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±350ppm/C Conformal Coated AXL Bulk
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 0.5W, 22ohm, 300V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Metal film axial resistor, 0.5W, 22R
RS APAC
Resistor Resistance technical notation: 22R Temperature range: -55 ... 130 °C Resistor type: Metal Oxide Film Resistor Power Rating: 500 mW Rated voltage: 300 V Resistance: 22 Ohm
Res, 22R, 5%, 500Mw, Axial, Metal Oxide; Resistance:22Ohm; Product Range:Erg Series; Power Rating:500Mw; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:300V; Resistor Element Material:Metal Oxide; Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERG12SJ220