Panasonic ERA-8ARW7872V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 78.7 Kohm
Datasheet3 페이지10년 전
Electro Sonic
Panasonic SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.07%
관련 부품
PanasonicERA-8ARW823V
Res Thin Film 1206 82K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R