Panasonic ERA-3AED561V
0603 Thin Film Chip Resistor / 0603 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 560 Ohm
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsERA-3AED561V20,00020KTape & Reel
TTIERA-3AED561V10,0005KTape & Reel
16h
TMEERA3AED561V05K
11h
NewarkERA3AED561V020KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-3AED561V05KBulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-19
관련 부품
Yageo GroupRT0603DRD07560RL
RES SMD 560 OHM 0.5% 1/10W 0603 / 560 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film
PanasonicERA-3AED6040V
Res Thin Film 0603 604 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRT0603DRD07590RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 590ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ3RBD5600V
100mW Thick Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 560Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603DRE07560RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 560ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-PB3D5600V
Res Thick Film 0603 560 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 560ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA3AED561V
Thin Film Chip Resistors, High Reliability / Type 3A 0603 / 0,5% / 560 Ohm / 0,1
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 560½, 0.5%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERA-3A 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 560Ohm ±25ppm/C
RES SMD 560 OHM 0.5% 1/10W 0603