Panasonic ELLATV100M
Ind Power Choke Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.3A Embossed Carrier T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지13년 전
Newark
Electro Sonic
Panasonic SCT
DigiKey
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-01-16
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2019-09-25
LTD Date2020-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.8A 22.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0252Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.3A 0.026Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3.5A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 10uH 20% 100KHz Powdered Iron 4A 0.0785Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 4A T/R
설명
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
V Series 10 uH ±20 % 3.3 A 23 mOhm Surface Mount Shielded Wirewound Inductor
FIXED IND 10UH 3.3A 23 MOHM SMD