Panasonic EEHZKE181XUP
Cap Aluminum Polymer 180uF 25V 20% Cylindrical 30m Ohm 1800mA 4000 hr 125°C Emboss T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지6년 전
Upverter
JRH Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
설명
Avnet Japan
Panasonic EEHZKE181XUP - Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors
Chip Type Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Surface Mount