Panasonic EEE-TK1A332AM
Cap Aluminum 3300uF 10V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
IHS
Datasheet10 페이지10년 전
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Newark
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
PanasonicEEV-TG1C332M
Cap Aluminum 3300uF 16V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
PanasonicEEV-TG1A332UM
Cap Aluminum 3300uF 10V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.08 Ohm 1100mA 2000h 125°C T/R
PanasonicEEETKA332UAM
Cap Aluminum Lytic 3300uF 10V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.08 Ohm 1100mA 2000h 125C Automotive T/R
3300uF 10V 1.3A@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
United Chemi-ConEMVA6R3ARA332MKG5S
Cap Aluminum 3300uF 6.3V 20% (12.5 X 16mm) SMD 1000mA 2000h 85°C T/R
Wurth Elektronik865080162017
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASLI Series, 3300 F, 6.3 V, Radial Can - SMD, 12.5 mm
설명
Panasonic EEETK1A332AM - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Panasonic Aluminium Electrolytic Capacitor 3300F 10 V dc 18mm Surface Mount K16 lifetime 2000h
Aluminum Electrolytic Capacitors, 10V, 3300µF, -40¡C to +125¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Surface Mount, 7575
Capacitor Alum Elec, 3300Uf, 20%, 10V, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:3300Μf; Voltage(Dc):10V; Esr:0.075Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:Tk(A) Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEETK1A332AM
CAPACITOR, 3300UF, 10V, K16 CASE; Capacitance:3300µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:10V; Life Time @ Temperature:2000 hours @ 125°C; Height:16.5mm; Diameter:18mm; Capacitor Case Style:SMD; ESR:0.075ohm; Operating Temperature Range:-40°C to +125°C; AC Ripple Current:1300mA; Capacitor Mounting:SMD; Power Factor:0.36