Panasonic ECW-H16222JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet6 페이지10년 전
Newark
JRH Electronics
TME
Panasonic SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1.94%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
PanasonicECW-H12222JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0022uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupPHE450SB4220JR06
Yageo GroupR73UI12204000J
Cap Film 0.0022uF 2000V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bulk
설명
Capacitor;ECWH,Met Polyprop Film Cap,Radial,1600VDC,0.0022uF,5%,Blk ST
Radial FILM CAPACITOR ECW-H(V) 1.6kV 2200pF ±5% 0.709Lx0.256W 18.00mmx6.50mm
Cap Film 0.0022uF 1600V PP 5% (18 X 6.5 X 13.5mm) Radial 15mm 105C Bulk
ECWH Series 1600V 0.0022 uF ±5% LS=15 mm Metallized Polypropylene Film Capacitor
Panasonic ECWH16222JV - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 1000V, 0.1µF, -25 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
FILM CAPACITOR PP, 0.0022UF, 5%, 1600VDC, RADIAL
CAPACITOR FILM PP, 0.0022UF, 5%, 1600VDC; CAPACITOR FILM PP, 0.0022UF, 5%, 1600VDC, RADIAL; Product Range:PANASONIC - ECWH(V) Series; Capacitance:0.0022µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene (PP); Voltage Rating:1600V; Lead Spacing:15mm