Panasonic ECQ-V1H224JL2
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 2919
EOL
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet3 페이지7년 전
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Master Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-03-09
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Yageo GroupR82DC3220AA60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3220Z360J
Yageo GroupR82DC3220DQ60J
Cap Film 0.22uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.22uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
설명
Film Capacitor, 0.22 uF, 50 V, ± 5%, Metallized PET, Radial Leaded
Panasonic ECQV1H224JL2 - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
CAPACITOR, POLYESTER METALLIZED, CAP 0.22 UF, TOL 5%,VOL-RTG 50 VDC, RADIAL, STR, T&A
Film Chip Capacitor, 250V, 0.0018µF, -40 to +105 ¡C, RoHS