Panasonic ECO-S1KP152DL
Cap Aluminum 1500uF 80V 20% (30 X 20mm) Snap-In 10mm 0.199 Ohm 1400mA 2000h 85C Bulk
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지15년 전
Master Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
관련 부품
PanasonicECO-S2AP152EL
Cap Aluminum 1500uF 100V 20% (35 X 20mm) Snap-In 10mm 0.177 Ohm 1500mA 2000h 85°C Bulk
NIC ComponentsNRLF152M100V35X20F
Cap Aluminum Lytic 1500uF 100V 20% (35 X 20mm) Snap-In 10mm 0.177 Ohm 1500mA 2000h 85C Bulk
United Chemi-ConEKMH101VSN152MQ40T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF
United Chemi-ConEKMH630VSN152MP25T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF
United Chemi-ConESMH101VSN152MP35T
Cornell DubilierLP152M050A1P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LP 50V 1500muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Through Hole Mount
Al Lytic Snap-in TSUP Series, 85C 80WV, 1500uF, 30x20mm