Panasonic ECA1HHG221B
Panasonic ECA1HHG221B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet5 페이지9년 전
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date1998-03-24
관련 부품
PanasonicECA1JHG221
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicECA-1JHG221B
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 63V 220muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEKMQ630ETD221MJ16S
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20%( 10 X 16mm) Radial 5mm 335mA 2000h 105C Ammo
United Chemi-ConEKMQ630ELL221MJ16S
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 335mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicECA-1VM221
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20%( 10 X 9mm) Radial 5mm 340mA 2000h 85C Ammo
설명
220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum 220uF 50V 20% (10 X 12.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 300mA 2000 hr 105°C Ammo Pack
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitors, 220uF, 50V, -55 to 105¡C
Panasonic SCT
Cap 220Uf 50Vdc 20% 10 X 12.5Mm Rdl 5Mm 300Ma 2000 Hr Rohs Compliant: Yes