Panasonic 80SXV100M
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount,...
Production
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2025-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 4141
CAP ALUM POLY 100UF 20% 80V SMD
100UF 80V ESR=28