Orion OD5210-12HB
52 mm x 52 mm x 10.5 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 12CFM 37.8dBA 12" Wires
Production
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet1 페이지10년 전
Datasheet1 페이지0년 전
IHS
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.57%
공급망
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
40 mm x 40 mm x 20 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 8.7CFM 32.1dBA 12" Wires
40 mm x 40 mm x 20 mm Tube Axial Fan 12 VDC Sealed Sleeve Bearing 8.7CFM 32.1dBA 12" Wires