Orion OD254AP-24HB
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 830CFM 62.1dBA 11" Wires
Production
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet1 페이지10년 전
IHS
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+14.06%
공급망
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 48 VDC Ball Bearing 830CFM 62.1dBA 11" Wires