Orion OD127AP-12HB
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 140CFM 46dB 127 X 127 X 38.5mm High Speed
Production
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet1 페이지10년 전
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+7.69%