Orion OA254EC-UR-1TB
Ac Fan, Ball, 254Mm, 1700Rpm, 115V/230V Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA254EC-UR-1TB
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+175%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Orion Fans OA254EC-UR-1TB EC Fan, 95-264V, Universal Voltage, 254x89mm, OA254EC Series
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 115/230 VAC Ball Bearing 500CFM 56dBA Terminals