Orion OA254AP-22-1TB
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 547CFM 55dBA Terminals
Production
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet1 페이지15년 전
Datasheet1 페이지0년 전
IHS
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.68%
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 460CFM/547CFM 52dB/55dB 254 X 89mm High Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 550CFM 55dB 254 X 89mm High Speed
설명
Orion Fans OA254AP-22-1TB AC Fan, 230V/33W, 547CFM, 254x89mm, OA254AP Series
Axial Fan, Ball, 547Cfm, 55Db, 33W, 230V; Nominal Rated Voltage Ac:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254Mm; External Depth:89Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:547Cfm; Noise Rating:55Dba; Power Rating:33W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA254AP-22-1TB