Orion OA172AP-22-1TB
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 160V to 260V 235CFM 52dB 172 X 51mm High Speed
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지10년 전
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.05%
관련 부품
Fan, 172mm x 150mm x 51mm DP 230VAC 235CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish