onsemi NSI45030ZT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지14년 전
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%