onsemi NGTB15N120IHRWG
IGBT 1200V 15A FS2-RC Induction Heating
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지12년 전
onsemi
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
1200V UltraFast 4-20 kHz Copack IGBT in a TO-247AC package, TO247COPAK-3, RoHS
InfineonIRG4PH40KPBF
1200V UltraFast 4-20 kHz Discrete IGBT in a TO-247AC package, TO247-3, RoHS
IGBT 1200V 30A 333W TO247-3 / Trans IGBT Chip N-CH 1200V 30A 333000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 30A 294000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Trans IGBT Chip N-CH 1.2KV 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC
MicrochipAPT15GT120BRG
IGBT NPT Medium Frequency Single 1200 V 15 A TO-247
설명
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 30A 333W 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Igbt, Single, 1.2Kv, 30A, To-247 |Onsemi NGTB15N120IHRWG
IGBT 1200V 15A TO247 / Monolithic Free Wheeling Diode
IGBT TRENCH FS 1200V 30A TO-247
333W 2.1V 2.5V@ 15V,15A 30A TO-247-3 21.4mm