onsemi NCS7041DM3G100R2G
5.5 V 1.5mA 100 kHz 1 Circuit Push-Pull Current Sense Amplifier - MSOP-8
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+16.57%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.33.00.01
Introduction Date2020-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
설명
Current Sense Amplifier, 80V Common-Mode Voltage, Bidirectional ...Engineering Samples Available now
Operational Amplifier, 1 Func, 400uV Offset-Max, PDSO8
SP Amp Current Sense Amp Single 5.5V 8-Pin Micro T/R
CURRENT AMP, 100V/V, 100KHZ, MICRO-8;
CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM