onsemi NCP565MN15T2G
LDO Regulator, 1.5 A, High PSRR, with Fast Transient Resoponse Vout: 1.5 V
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet17 페이지5년 전
onsemi
Farnell
Augswan
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
관련 부품
LDO Regulator, 1.5 A, High PSRR, with Fast Transient Resoponse Vout: Adj
LDO Regulator, 1.5 A, High PSRR, with Fast Transient Resoponse Vout: 3.3 V
Linear Voltage Regulator, LDO, Fast Response, 1.0 A, with Enable, V out : 3.3 V
STMicroelectronicsLD39150PU-R
LD39150 Series 1.5 A 1.22 to 5 V Ultra LDO BiCMOS Voltage Regulator -DFN-6 (3x3)
MIC94345 Series 1.2 V Fixed Output 500 mA Surface Mount LDO Regulator -TDFN-6EP
500mA Fixed Output LDO featuring Auto Discharge with Ripple Blocker Technology
설명
Linear Voltage Regulator, LDO, Low Voltage, Fast Transient Response, 1.5 A, V out : 1.5 V
Fixed Positive LDO Regulator, 1.5V, 1.3V Dropout, CMOS, PDSO6
LDO Regulator Pos 1.5V 1.5A 6-Pin DFN EP T/R