onsemi NCP303LSN27T1G
NCP303 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
EOL
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Augswan
Datasheet26 페이지11년 전
IHS
HQonline
onsemi
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-46.11%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-05-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
관련 부품
NCP300 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP302 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP301 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
설명
Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin TSOP T/R / IC VOLTAGE DETECT 2.7V 5TSOP
Voltage Detector Series with Programmable Delay and Open Drain N-Channel Output 2.7 V, Reset Low
V DETECTR, 2.7VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 2.7V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins;