onsemi NB7VPQ16MMNG
Pre-Emphasis CML Driver 14Gbps 1.8V/2.5V 16-Pin QFN EP Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet17 페이지4년 전
Farnell
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2008-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2022-04-01
LTD Date2022-10-01
Manufacturer Lifecycle StatusLIFETIME (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
D Flip Flop, 1.8 V / 2.5 V Differential, with Reset and CML Outputs
2 x 2 Crosspoint Switch, Differential, 1.8 V / 2.5 V, with CML Outputs Clock / Data Buffer / Translator
Texas InstrumentsTS3A44159RSVR
3.3V, 2:1 (SPDT), 4-channel, analog switch, 0.4Ω Ron 16-UQFN -40 to 85
Texas InstrumentsSN74AVCH4T245RSVR
2 2 1.2V 3.6V 12mA Translation Transceiver 12mA UQFN-16 , 550¦Ìm
Texas InstrumentsSN74AVC4T774RSVR
설명
Pre-Emphasis Copper / Cable Driver, 12.5 Gbps, Programmable, 1.8 V / 2.5 V, with Selectable Equalizer Receiver
NB7VPQ16MMNG, PLL FREQUENCY SYNTHESIZER, 16-PIN QFN
QFN-16-EP(3x3) Special Logic ICs ROHS
SPECIALTY INTERFACE CIRCUIT QCC16
Line Driver, 1 Func, 1 Driver, QCC16
SPECIALIZED INTERFACES, -40 TO 85DEG C;
PRE-EMPHASIS COPPER / CABLE DRIV / IC
Specialized Interfaces, -40 To 85Deg C; Ic Interface Type:-; Interface Applications:-; Supply Voltage Min:1.71V; Supply Voltage Max:2.625V; Interface Case Style:Qfn; No. Of Pins:16Pins; Operating Temperature Min:-40°C Rohs Compliant: Yes |Onsemi NB7VPQ16MMNG