onsemi MM3Z3V9ST1G
Tight Tolerance Zener Diode Tight Tolerance SOD-323. ONSSPCDDECI9E6E;
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet5 페이지10년 전
IHS
Upverter
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+21.51%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
대체 부품
이 부품
Authorized Distributors
6
Mount
Case/Package
SOD-323-2
SOD-323-2
Zener Voltage
4.025 V
4.03 V
Tolerance
2 %
3 %
Power Dissipation
200 mW
200 mW
Impedance
90 Ω
90 Ω
Max Reverse Leakage Current
3 µA
3 µA
Introduction Date2002-08-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Zener Diode, 3.9V V(Z), 2%, 0.2W, Silicon, Unidirectional