onsemi MC33275ST-3.3T3G
MC33275 Series 300 mA 3.3 V Fixed Output LDO Voltage Regulator - SOT-223
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet15 페이지17년 전
IHS
Upverter
Electro Sonic
Augswan
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.34%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
NCV333 Series 3.267 V 300 mA Fixed Surface Mount Voltage Regulator - SOT-223