onsemi MC100LVEP16MNR4G
Differential Driver / Receiver
IHS
Datasheet13 페이지5년 전
Master Electronics
onsemi
Farnell
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.58%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Buffers & Line Drivers BBG ECL RCVR DIFRNTL
IC RCVR/DRVR 5V DIFF ECL 8-DFN / Differential Receiver/Driver IC 8-DFN (2x2)
Differential Driver / Receiver with High Gain
Diodes Inc.74AUP1G09FZ4-7
AND e4 74AUP Cut Tape (CT) logic gate circuit 12.7ns @ 3.3V 30pF 0.4mm - 4mA 1.6V-2V
Diodes Inc.74AUP1G08FW4-7
74AUP Series 3.6 V SMT Single 2 Input Positive AND Gate - DFN-1010-6
Diodes Inc.74AUP1G09FW4-7
Logic IC, AND Gate, Single, 2 Inputs, 6 Pins, X2-DFN1010 - Tape and Reel (Alt 74
설명
Differential Driver / Receiver
Single Transmitter/Receiver 8-Pin DFN EP T/R
Bus Transceivers 2.5V/3.3V ECL Diff
DFN-8(2x2) Special Logic ICs ROHS
2.375V 3.8V DFN , 2mm*2mm*950¦Ìm
IC RECEIVER/DRVR DIFF ECL 8-DFN
Differential Driver/Receiver; Device Type:Differential Receiver/Driver; Output Level:Ecl; Signaling Rate:-; Supply Voltage Min:2.375V; Supply Voltage Max:3.8V; Ic Case/Package:Dfn; No. Of Pins:8Pins; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Onsemi MC100LVEP16MNR4G