onsemi MAX803SQ293D3T1G
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 100 ms minimum delay
IHS
Datasheet10 페이지9년 전
Augswan
onsemi
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2002-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2024-01-03
LTD Date2024-07-03
Manufacturer Lifecycle StatusLIFETIME (Last Updated: 2 years ago)
관련 부품
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 1.0 ms minimum delay
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
MicrochipTCM809ZVLB713
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SC-70 T/R
Microchip MCP111T-315E/LB; Voltage Supervisor 3.003 to 3.157 V; 3-Pin SC-70
설명
VERY LOW SUPPLY CURRENT 3-PIN MICROPROCESSOR RESET MONITOR Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, +2.93V, CMOS, PDSO3
MPU RESET MONITOR, 2.93V, SC-70-3; Threshold Voltage: 2.93V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 1.2V; Supply Voltage Max: 5.5V; Reset Type: Open-Drain; Digital IC Case: SC-70; No. of Pins: 3Pins; Dela