On Shore Technology OSTOQ10B151
Barrier Strip Terminal Block, 4A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Phoenix Contact1814825
Barrier Strip Terminal Block, 6A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Phoenix Contact1770940
Conn PC Terminal Block 8 POS 2.5mm Solder RA Thru-Hole 6A Tape
PCB terminal, 7 pole, pitch 2.5 mm, AWG 26-20, 6 A, spring-clamp connection, black, 1771004
Conn Terminal Block 10 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole 6A
설명
Terminal Block, Pluggable
TERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 2.5MM