Omron ZX1-LD300A81 5M
Laser Measurement Sensor, 300MM Measuring Range, 24VDC, PNP, 5M Cable
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet7 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-75.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Laser displacement sensor 300 +/- 150 mm PNP 5m cable
CMOS LASER SENSOR, PNP, 300MM, 10-30V;
MINI-CUBE PRESSURE; 0 To 101kPa
SENSOR REFLECTV 300MM PNP 5M CBL
ZX1LD300A815M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
300MM PNP 5M CABLE ZX1LD300A815M