Omron ZX1-LD300A81 2M
Laser Measurement Sensor, 300MM Measuring Range, 24VDC, PNP, 2M Cable
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet7 페이지14년 전
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Laser displacement sensor, 300 +/- 150 mm, PNP, 2m cable
ZX1LD300A812M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
CMOS LASER SENSOR, PNP, 300MM, 10-30V;
SENSOR REFLECTV 300MM PNP 2M CBL
300MM PNP 2M CABLE ZX1LD300A812M