Omron ZX1-LD300A61 5M
Laser Measurement Sensor, 300MM Measuring Range, 24VDC, NPN, 5M Cable
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Laser displacement sensor, 300 +/- 150 mm, NPN, 5m cable
SENSOR REFLECTV 300MM NPN 5M CBL
ZX1LD300A615M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
SQ. UNSH PNP NO 40MM M12-CN E2Q5N40MF1M1
300MM NPN 5M CABLE ZX1LD300A615M