Omron Z-15GW55-B7-K
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 0.98N Screw Mount Screw
데이터시트
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet26 페이지21년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-68.75%
관련 부품
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Screw Mount
Switch Snap Action SPDT Hinge Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 0.7N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 3.42N Panel Mount
Switch, Basic;Snap Action;SPDT;(On);15A125V;Roller Lever;Screw Terminal
Switch, Snap Action, SCREW TerminalS, SPDT, 15A 125VAC/15A 250VAC
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
HoneywellBZ-R330-P4
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.43mm, Screw Terminal, Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Straight Lever Actuator, Panel Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Screw 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 3.42N Screw Mount
설명
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Basic / Snap Action Switches BASIC SWITCH
Basic Switch |Omron Industrial Automation Z-15GW55-B7-K
On-Mom SPDT 1N 5.6mm 500000Cycles 15A SPDT