Omron Z-15GW44A55-B5V
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Long Hinge Lever 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 0.88N Screw Mount Screw
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet28 페이지10년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2010-11-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2014-03-31
LTD Date2014-03-31
관련 부품
OMRON LIMIT SWITCH, SNAP ACTION N.O./N.C. SPDT ROLLER PLUNGER SCREW 15A 500VAC 250VDC
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 15A 500VAC Screw Mount
Snap-Action Switch 1-(1) SPDT 15A 250VAC Short Roller Lever, Screw Terminal M4 Z-15GW22-B
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
설명
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 15A, 14VDC, 5.6mm, Screw Terminal, Long Hinge Lever Actuator, Panel Mount
On-Mom SPDT 0.9N 5.6mm 10000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),6A(DC) SPDT , 81.6mm*17.45mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V