Omron Z-15GW22A55-B5V
Snap Acting/limit Switch SPDT Momentary 15A 14VDC 2.4MM Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet28 페이지10년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-39.83%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
OMRON LIMIT SWITCH, SNAP ACTION N.O./N.C. SPDT ROLLER PLUNGER SCREW 15A 500VAC 250VDC
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 15A 500VAC Screw Mount
Snap-Action Switch 1-(1) SPDT 15A 250VAC Short Roller Lever, Screw Terminal M4 Z-15GW22-B
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
설명
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 1.96N Screw Mount Screw
Switch Limit; Basic; Roller Lever Head; 15A 250V AC
On-Mom SPDT 2N 2.4mm 10000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),6A(DC) SPDT , 81.6mm*17.45mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V