Omron Z-15GW2277-B7-K
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 0.06N Screw Mount
데이터시트
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet25 페이지21년 전
Datasheet28 페이지10년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-30.75%
관련 부품
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Screw Mount
HoneywellBA-R358-A2
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 16A 480VAC 745.7VA 2.78N Screw Mount Screw
HoneywellBZ-R330-P4
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.43mm, Screw Terminal, Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Straight Lever Actuator, Panel Mount
설명
Snap Action Switch, Lever, Roller Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
IP00 Snap Action Limit Switch, Roller Lever, Thermosetting Resin, NO/NC, 500V
Switch Limit; Basic; Roller Lever Head; SPDT 1NO-1NC; 15A
On-Mom SPDT 1.8N 2.4mm 10000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),6A(DC) SPDT , 49.2mm*29.4mm*29.46mm
SWITCH; BASIC; DPDT; PIN PLUNGER; 0.13MM MIN OT; SCREW TERMINAL
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Microswitch, Short Hinge, Spdt, 500V, 15A; Microswitch Type:standard; Microswitch Actuator:short Hinge Roller Lever; Contact Configuration:spdt; Switch Terminals:screw; Contact Current Max:15A; Contact Voltage Dc Nom:250Vdc Rohs Compliant: Yes