Omron Z-15GW2255-B7-K
Z Panel SPDT Screw Snap Switch 15A 250V 2N
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet18 페이지13년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-28.41%
관련 부품
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Screw Mount
HoneywellBA-R358-A2
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 16A 480VAC 745.7VA 2.78N Screw Mount Screw
HoneywellBZ-R330-P4
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.43mm, Screw Terminal, Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Straight Lever Actuator, Panel Mount
설명
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V