Omron XW5T-S2.5-1.1-2
Multi-tier Ter. + Screw Con. For Mounting on Ts 35 And Ts 32, X-section 2.5 MM², Width 5 Mm...
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet22 페이지9년 전
Datasheet16 페이지10년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
DIN Rail Terminal Blocks TermBlk Screw 2.5mm 1:1 2tier
Omron , XW5T, , , , 20 (UL) A, 24 (IEC) A
XW5T-S2.5-1.1-2, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
Terminal Block, Din Rail, 2Pos, 12Awg; No. Of Positions:2Ways; Wire Size Awg Min:26Awg; Wire Size Awg Max:12Awg; Conductor Area Csa:4Mm2; Wire Connection Method:Screw; Rated Current:24A; Rated Voltage:500V; No. Of Levels:2; Product Rohs Compliant: Yes |Omron XW5T-S2.5-1.1-2