Omron XW5G-S70-1.1-1
Conn Ground Terminal Block 2 POS Screw DIN Rail
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet16 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
GROUND DIN RAIL TER. + SCREW CON. FOR MOUNTING ON TS 35 AND TS 32, X-SECTION 70 MM², WIDTH ...
DIN Rail Terminal Blocks GroundTB Screw 70mm 1:1 1tier
XW5G-S70-1.1-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
GROUNDTB SCREW 70MM 1:1 1TIER XW5GS70111