Omron XW5E-P1.5-1.1-2
Terminal Block Tools & Accessories TemBk EndCover 1.5mm, 1: 1 2tier
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet12 페이지10년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
END PLATE FOR MULTI-TIER TERMINAL BLOCKS 1 MM² PUSH-IN PLUS MODELS
RoHS Compliant End Plate Connector End Plate
End cover Dimensions L x W x H: 65.4 x 2.2 x 35.1 mm Temperature range: -40 ... 55 °C Colour: Dark Grey Series: XW5E